Home / Pracownia

Pracownia

Jestem architektem wnętrz i projektowanie jest moja pasją, jednak najważniejsze w moim życiu są moje córeczki – 3 letnia Ala i 5 letnia Basia – moje największe inspiracje do tworzenia przedmiotów dla dzieci. Każdy drobiazg zaprojektowany przeze mnie jest stworzony z miłości do piękna, funkcjonalności, a przede wszystkim z myślą o dzieciach.

W pracowni zajmujemy się projektowaniem przestrzeni dziecięcych: pokoi dla niemowląt, przedszkolaków, starszaków, jak również kawiarni i klubików dziecięcych.

Proponujemy kompleksowe projekty wnętrz na podstawie rzutów architektonicznych lub własnej inwentaryzacji. Wspólnie omawiamy inspiracje, założenia projektowe i przygotowujemy koncepcje w postaci rzutów i wizualizacji.

Pragniemy dostosowywać się do gustu oraz potrzeb naszych Klientów – zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i konieczne konsultacje. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy.

Przy projektowaniu wnętrz jest dla nas istotny najmniejszy szczegół, dlatego często kropkę nad I stawiamy przez uzupełnienie wnętrza własnoręcznie wykonanymi detalami.

Nasze produkty są ręcznie robione przez co niepowtarzalne.
Ponieważ bardzo cenimy ognisko domowe i tradycję, w aranżacjach staramy się wykorzystywać elementy już istniejące w domu klienta. Może to być stara komoda której renowacją się zajmiemy lub ważny dla dziecka miś.
Każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów.